inkl. mva.
Alle blir frustrerte når noe viktig går galt – også ekornfamilien! Når sankingen av eikenøtter ikke går som planlagt, dirrer Emils hale og hele familien mister tålmodigheten. Men midt i kaoset lærer både Emil, Kasper, mamma og pappa hvor viktig det er å si unnskyld, be om tilgivelse, huske Guds Ord og be sammen.
Emils hale dirrer, redigert av David Powlison, er en hjertevarm og fargerikt illustrert bok som hjelper barn å forstå at evangeliet om Jesus forandrer måten vi reagerer på når livet går galt. Boken inneholder også en egen side med «Bibelvers til baklomma», som gir både barn og voksne en praktisk måte å vende seg til Gud på når sinnet tar overhånd.
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.